Lajmet e Fundit:

19:26 | Kjo është shtëpia më e “famshme” në Shqipëri - FOTO- Kjo është shtëpia më e \"famshme\" në Shqipëri. Kjo nuk...19:20 | Genc Prelvukaj rihap barin Avalon, hapësirë ndryshe dhe më e madhe- Rreshtit ta kafeterive në rrugën Rechep Luci në Prishtinë, kah kinemaja ABC, do...19:15 | Në Kosovë kapet kolumbani me 2.6 kilogramë kokainë- Dogana e Kosovës ka bërë me dije se në bashkëpunim me policinë e...18:02 | Kim rrëzohet nga biçikleta (Foto)- Derisa po xhironte për një reklamë televizive, ylli i showbizit botëror, Kim...17:55 | Grabovci: Jemi gati për çdo datë të zgjedhjeve, PDK-ja ka kaluar fazën e adoleshencës - Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci ka thënë se për ta ende...17:52 | Seksi i pakënaqshëm shkak i tradhtisë- Një marrëdhënie sado që duket e shëndoshë dhe partnerët të...16:45 | Nga ‘Kënga ime’ tërhiqet edhe Visar Peja- Njësoj sikurse Hysni Klinakun, edhe Visar Pejën, këngëtarin kosovar e ka...16:14 | Angelina Jolie nuk ka qenë gjithmonë e bukur (FOTO)- E vlerësuar si femra më e bukur e planetit, ajo natyrisht që nuk ka qenë...15:54 | Dhurata e fabrikës ‘Solid’ nga Suhareka, Foto e Ditës nga Edi Rama - Kryeministrat Edi Rama dhe Hashim Thaçi, sot janë takuar në Kukës të...15:42 | Isa mbetet kandidat i palëkundur i LDK-së për kryeministër- Ismet Beqiri i ka quajtur spekulim mundësinë që Isa Mustafa të mos jetë...15:30 | Top 10 punët më të mira dhe më të këqija për vitin 2014- Edhe një arsye shtesë për t’u marrë me matematikë. Tanimë nuk...14:48 | A do t’i shpëtojnë dëmtimit nga bora vreshtat e Rahovecit- Bora që ka rënë dje dhe sot në tërë territorin e Kosovës, e...14:36 | A po kërkon LDK një kandidat tjetër për Kryeministër?- Burime të Gazetës Express bëjnë të ditur se disa anëtarë me...14:10 | Fundoset trageti me 476 persona në bord - FOTO- Një traget me 467 persona në bord u fundos në jugperëndim të Koresë...14:05 | Tragjedia greke dhe dramatizimi shqiptar- Ndodh shpesh që nxënësit që hetojnë se kanë prirje për t’u...

‘Njeriu i Egër’ – kap me dorë kafshët më të egra

05.11.2013 15:57

Andrew Ucles është ndoshta njeriu i vetëm në botë i cili me duart e tij, pa kurrfarë mjeti, i kap disa nga kafshët më të rrezikshme në botë.

“Njeriu i Egër” siç quhet ndryshe Ucles i zë kafshët e rrezikshme nga ato që jetojnë në Australi e deri te ato që jetojnë në Afrikë.
Në videon e postuar në profilin e tij në rrjetin social, youtube.com, ai ofron disa nga pamjet më mahnitëse të zënies së këtyre kafshëve me duart e tij.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në