Adoleshentja ruse u bė hit: Vallėzimi i saj i ēmendur nė klasė nuk do ta lėrė askėnd indiferent (Video)

Nxėnėsja e shkollės sė mesme nga Rusia me vallėzimin e saj tė ēmendur tėrhoqi shumė vėmendje nė rrjetet sociale, transmeton reporteri.net.

Ajo vallėzon disa sekonda nė klasė dhe dikush ta shokėt e klasės e incizon me telefon.

Nxėnėsja e shkollės sė mesme brenda njė kohe tė shkurtėr u bė e famshme dhe shumė shpejtė mblodhi dhjetėra mijėra shikime nė internet. /reporteri.net

Pėr mė shumė, shiko videon:
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.