Animacioni ku Putin rrahė Merkelin e Obaman, nė luftėn kundėr ISIS-it |VIDEO

Organizata terroriste ISIS, tani ėshtė mė e dobėt se kurrė mė parė. Dhe pėr kėtė nuk duhet mohuar se njė meritė tė madhe e ka Rusia e drejtuar nga Putin, transmeton reporteri.net.

Njė animacion i publikuar nė rrjetet sociale paraqet Putinin duke i rrahur tė gjithė liderėt e fuqive botėrore, shkaku i Sirisė. /reporteri.net
 

Путин на мировой арене

Posted by Камал Клычев on Monday, 8 February 2016

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.