Ja 10 FOTO të çmendura, të bëra në çastin e duhur - VIDEO

10 fotografi të mahnitshme, të cilat janë shkrepur pikërisht në momentin e duhur. Shumica e tyre janë rastësi qesharake, por ka disa vërtet të shkëlqyer, të bëra nga fotografët të talentuar, të cilët kishin planifikuar dhe koordinuar gjithçka për të bërë shkrepjen e përsosur, ben te ditur “SYRI.net”.

Arti i fotografisë nuk ka të bëjë thjeshtë me shtypjen e një buton në një aparat të shtrenjtë fotografik. Është përqendrimi për një kohë të gjatë dhe kapjen e atij momentit të përsosur, i cili, siç thonë ata, vlen sa një mijë fjalë.

Shikoni 10 fotografite që shfaqen në këtë videon e mëposhtme.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.