Rrėfimi i Lisa Sparks: Ja si bėra seks me 919 burra pėr 12 orė (Foto+16)

Lisa Sparks ka vendosur njė rekord botėror nė fushėn e saj tė pornos. Aktorja e filmave me drita tė kuqe e njohur me nofkėn “Lisa Sparkxxx” bėri nė vitin 2004 atė qė dhe sot ėshtė ende njė rekord.
Nė festivalin e njohur si “Eroticon i Varshavės” ajo bėri seks me 919 burra nė 12 orė me njė mesatare prej 76.5 burra nė njė orė.Edhe pas 12 vitesh rekordi ėshtė i pathyer. Edhe vetė aktorja thotė se nuk ka ndėrmend qė tė provojė tė thyejė rekordin e saj.Nė njė intervistė tė dhėnė sė fundmi, ajo tregon se ishte argėtuese, por edhe e lodhshme.“Ngjarja u kundėrshtua nga qeveria polake. Isha nervoze se do tė mė ndalonin nė aeroport. Nuk ishte e lehtė seps enė garė me mua ishin edhe dy aktore porno mjaft tė njohura si polakja Makita dhe braziliania Patricia. Nė fund ia dola tė fitoj unė”.

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.