Këso vallëzimi babë e bijë nuk keni parë (Video)

Vallëzimi i secilës vajzë me të atin, në ditën më të rëndësishme të jetës së saj, kur ajo bëhet nuse, padyshim që është njëra ndër gjërat më emocionuese dhe gjëja që më së shumti kujtohet nga nata e dasmës.
Por, vallëzimi që bënë kjo nuse me babain e saj thjeshtë ka çmendur të ftuarit, për përformancën më të bukur që do të kenë mundur ta shohin ndonjëherë në një ceremoni martesore, shkruan Gazeta Express.

Vajza ka thënë që vallëzimi me babain në dasmën e saj, ka qenë një ëndërr e bërë realitet.

Ajo ka shtuar se të shihte babain e saj kaq të lumtur ishte gjëja më e bukur e dasmës së saj. 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.