'Party' në ministri, ja si i festohet ditëlindja zv.ministrit (Foto)

Dita në zyre nuk ka filluar me ndonjë punë specifike për Zëvendësministërin në Ministrinë e Administrimit të Pushtetit Lokal.
Zyra e Bajram Gecajt, sot ka pasur “party” pasi ai ka ditëlindjen dhe stafi i tij i kishin përgatitur një befasi në ambientet e ministrisë, shkruan Magazina.al

Gecaj i cili sot feston 54 vjetorin e lindjës, është mjaft aktiv në rrjetet sociale, ku edhe këtë moment nuk e ka lën pa e publikuar përmes fotografive ku shihet duke festuar me stafin e tij.

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.