Rruga më e bukur në Shqipëri, për reklamë dhe për t’u shijuar - FOTO

Rruga turistike e Vermoshit po kthehet në një atraksion turistik jo vetëm për shqiptarët, por edhe të huajt.

Së fundmi, Albtelecom ka publikuar reklamën e re, që është xhiruar pikërisht në këtë rrugë fantastike.

Cycling Road e rendit ndër rrugët më të bukura në botë për çiklistët.

Ndërsa të apasionuarit e makinave tek Speedhunters Albania e shohin si një mrekulli për të fiksuarit pas timonit.

 

 

 

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.