7 vendet më të lira në botë për t'u vizituar (Foto)

Forumi Ekonomik Botëror për Udhëtime dhe Turizëm ka bërë një raport për shtetet më të lira në botë.

Me çmime të arsyeshme mund të vizitoni këto vende të bukura dhe të mahniteni me bukuritë e tyre.

Ja lista e tyre:

Algjeria

 

Malajzia

 

Egjipti

 

Rusia

 

India

 

Tunizia

 

Arabia Saudite

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.