Lajmet e Fundit:

17:10 | Viti 2009, kur të gjithë e donin Enver Hasanin- Në vitin 2009 të gjithë e donin Enver Hasanin. Madje edhe ata që sot e...16:27 | Brovina nuk e ka ndërmend të thërrasë seancën - Kryesuesja e Kuvendit të Republikës së Kosovës, Flora Brovina, nuk e ka...16:18 | Vendi drejtë zgjedhjeve, KQZ ka filluar përgatitjet - Gjykata Kushtetuese në Aktgjykimin e plotë që publikoi dje, konstatoi se kryetari i...13:46 | Aeroplanët bosh të Malaysia Airlines (Foto)- Tragjeditë e fluturimeve MH17 dhe MH370 të Malaysia Airlines e kanë çuar pran...13:02 | Rusët ‘çmenden’ pas Majlindës- Majlinda Kelmendi e arriti një sukses të jashtëzakonshëm dje, duke e fituar...12:37 | Thaçi në Berlin: Fokus kryesor, investimet gjermane në Kosovë- Kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi sot do të niset për Berlin ku do...12:21 | Sot takimi i bllokut me VV-në- Sot në orën 15:00 në zyrat e LDK-së në ndërtesën e Kuvendit...10:32 | Besa Luzha thotë se gjyqtari portugez i GJK-së ndoshta u ndikua me para- Besa Luzha, koordinatore e programit në fondacionin gjerman ‘Friedrich Ebert...09:39 | Edhe në Kosovë ka filluar të bie shtimi i popullsisë - Nataliteti në Kosovë po bie çdo herë e më shumë dhe këtë e...09:30 | Gjermania: Respektojeni Gjykatën Kushtetuese – raportues ishte një portugez dhe jo PDK-ja- Gjermania është vendi i parë që ka reaguar rreth vendimit të Gjykatës...09:29 | Shqiptari i fundit i vrarë në Siri është Migjen Latifi 25 vjeçar- Migjen (Halil) Latifi (25), nga fshati Kllodernicë i Skenderajt, është shqiptari i...09:25 | Isa Mustafa rikandidon për kryetar të LDK-së- Isa Mustafa ka bërë të ditur se zgjedhjet e brendshme në LDK do të mbahen...09:19 | EULEX-i ia lë Gecin drejtësisë kosovare- Vendosi që të dorëzohet në mënyrë vullnetare në duart e EULEX-it,...09:12 | Si erdhi deri te rrahja e deputetëve shqiptarë në Maqedoni - VIDEO- Rrahja midis deputetëve shqiptarë në Parlamentin e Maqedonisë ka nxitur dilema...21:01 | Greqia ka rezervat më të arit në Ballkan, shikoni se sa ka Shqipëria!- Rezervat më të mëdha të artin në mesin e vendeve të Ballkanit i ka...

Slobodan Millosheviqi rrahet keq në Gjilan!

21.09.2013 18:36
Foto ilustruese

 

 

Djali i Goran Millosheviqit, kandidatit i Iniciativës Qytetare “Iniciativa Demokratike”, për kryetar të Komunës së Parteshit, është rrahur keq të premten në mbrëmje dhe ndodhet i shtrirë në Spitalin e Gjilanit.

Në një përleshje e cila ka ndodhur mes disa të rinjve në një lokal të lojrave të fatit në fshatin Partes, djali i Goran Millosheviqit, Slobodan Millosheviq (20), ka marrë lëndime serioze në kokë dhe ndodhet i shtrirë në spital.

Zëdhënësi i policisë së Rajonit të Gjilanit, Ismet Hashani e ka konfirmuar rastin në një bisedë për mediat sebe, dhe ka deklaruar se, rasti nuk kishte motive politike, por ishte thjeshtë një zënkë mes të rinjve. (reporteri.net)
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në