Shënojnë gol pas 15 vitesh, ja si festojnë (VIDEO) San Marino humbi me Norvegjinë me rezultatin e përgjithshëm 4-1, por për ta kishte një festë speciale.Duket e çuditshme pasi u mundën, por kanë arsye... “De Biasi dhe Duka bėjnė dallavere nė Kombėtare, duhet tė largohen” alvador Kaēaj mendon se Gianni de Bisi dhe Armand Duka duhet tė largohen nga KombėtarjaIsh-futbollisti i Kombėtares sė Shqipėrisė, qė numėron 18 ndeshje dhe njė gol, Salvador Kaēaj, ka lėshuar njė... Lajmi i ditės: Shaqiri nė Serie A (FOTO) Xherdan Shaqiri mund tė rikthehet nė Serie A, ka konfirmuar vėllai i tij, Erdin Shaqiri.Xherdan Shaqiri mund tė luajė prapė nė Serie A.Mesfushori i Stoke Cityt kėrkohet nga Roma. Dhe, menaxheri –... Tifozėt e Polonisė pritėn Kosoven me mesazh skandaloz (FOTO) Tifozėt e Polonisė shfaqėn njė transparent kundėr Kosovės para ndeshjes me Ukrainėn.Pėrfaqėsuesja e Kosovės u mposht nga Ukraina me rezultat 3:0, nė duelin e xhiros sė tretė nė eliminatoret e... Ka edhe më keq se Kosova, ja kombëtaret që kanë dështuar totalisht deri tani Kosova ka vetëm një barazim dhe dy humbje të thella në kualifikimet për botëror Rusi 2018.... A është ky momenti më brutal në histori të UFC-së? (Video) UFC na ka ofruar disa momente të jashtëzakonshme...Por a ka ndonjë më të jashtëzakonshëm se ky që mund ta shihni më poshtë.Joe Lauzon kundër Jim... E turpshme: Ja si e la Spanja dhomėn e zhveshjes nė stadiumin ‘Loro Boriēi’ (Foto) Spanja e ka lėnė nė gjendje aspak tė mirė dhomėn e zhveshjes nė ‘Loro Boriēi’Dhoma e zhveshjes, nė tė cilėn qėndruan spanjollėt nė stadiumin ‘Loro Boriē’, duket nė gjendje shumė tė keqe pas ndeshjes,...
TOP 5