Lajmet e Fundit:

10:32 | Besa Luzha thotë se gjyqtari portugez i GJK-së ndoshta u ndikua me para- Besa Luzha, koordinatore e programit në fondacionin gjerman ‘Friedrich Ebert...09:39 | Edhe në Kosovë ka filluar të bie shtimi i popullsisë - Nataliteti në Kosovë po bie çdo herë e më shumë dhe këtë e...09:30 | Gjermania: Respektojeni Gjykatën Kushtetuese – raportues ishte një portugez dhe jo PDK-ja- Gjermania është vendi i parë që ka reaguar rreth vendimit të Gjykatës...09:29 | Shqiptari i fundit i vrarë në Siri është Migjen Latifi 25 vjeçar- Migjen (Halil) Latifi (25), nga fshati Kllodernicë i Skenderajt, është shqiptari i...09:25 | Isa Mustafa rikandidon për kryetar të LDK-së- Isa Mustafa ka bërë të ditur se zgjedhjet e brendshme në LDK do të mbahen...09:19 | EULEX-i ia lë Gecin drejtësisë kosovare- Vendosi që të dorëzohet në mënyrë vullnetare në duart e EULEX-it,...09:12 | Si erdhi deri te rrahja e deputetëve shqiptarë në Maqedoni - VIDEO- Rrahja midis deputetëve shqiptarë në Parlamentin e Maqedonisë ka nxitur dilema...21:01 | Greqia ka rezervat më të arit në Ballkan, shikoni se sa ka Shqipëria!- Rezervat më të mëdha të artin në mesin e vendeve të Ballkanit i ka...19:20 | Lirohen në arrest shtëpiak 6 nga 43 të dyshuarit për terrorizëm- Gjykata e Apelit, duke miratuar ankesat e avokatëve mbrojtës të të dyshuarve...18:55 | Vetëvendosje se Aktgjykimi i Kushtetueses ja mbajti anën krejtësisht PDK-së- Pas publikimit të plotë të vendimit të Gjykatës Kushtetuese, ka reaguar...18:44 | Haradinaj: Do ta votojmë Isa Mustafën për kryetar të Kuvendit- Pas publikimit të Aktgjykimit të plotë lidhur me ligjshmërinë e zgjedhjes...14:19 | Majlinda Kelmendi shpallet KAMPIONE E BOTËS, në Rusi - VIDEO- Majlinda Kelmendi është veshur me ari. Xhudistja kosovare është shpallur...13:55 | LAN-i mendon se Aktgjykimi i Kushtetueses eshte ne favorin e tyre- Koalicioni LDK-AAK-Nisma vlerëson se me Aktgjykimin e Gjykatës Kushtetuese, të...13:31 | Rrihen dhe gjakosen deputetët shqiptarë në Maqedoni - VIDEO- Gjatë debatit për rishikimin e buxhetit, ka ndodhur rrahje mes deputetëve...13:23 | ‘Blloku’ ende mbanë shpresë se mund ta kenë kryetarin e Kuvendit - Pavarësisht se vendimi dhe interpretimi i Gjykatës Kushtetuese fletë gjerë e...

Ekipet më të mira sipas Mourinho

21.08.2012 16:07

 

Trajneri i Real Madridit, Jose Mourinho ka thënë se asnjë klub në botë nuk është më i fortë se Los Blancos apo Barcelona, duke shtuar se secili nga ata, po të ishte në La Liga do të përfundonte në vendin e tretë.

“Ajo çfarë dua të them unë se, secili klub në botë që do të vinte në La Ligën spanjolle do të përfundonte në vendin e tretë”.

“Këtu përfshihet Manchester City, Manchester United, Chelsea. Kush tjetër? Secili klub tjetër. Ata do të përfundonin në vendin e tretë, pasi dy klubet më të mira në botë luajnë në një ligë, dhe diferenca me klubet tjera është shumë e madhe”, tha Mourinho për ESPN.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në