Tri skuadra nga Premierliga kërkojnë Agueron (Foto)

Sergio Aguero mund të largohet nga Manchester City në fund të sezonit
Javën e fundit është raportuar se ky mund të jetë sezoni i fundit i Sergio Agueros në Manchester City.

Pas këtij lajmi, skuadrat si Chelsea, Arsenal dhe Tottenham Hotspur kanë zgjuar interesim që ta transferojnë argjentinasin, raporton Don Balon.

Ish sulmuesi i Atletico Madridit thuhet se nuk bën pjesë në planet e Pep Guardiolas për sezoni e ri. /Express/ 

\"\" 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.