Kthehet Liga e Kampionėve, kėto ndeshje zhvillohen tė martėn (Foto)

Pas pothuajse tre jave, kthehet Liga e Kampionėve
Tė martėn, do tė zhvillohen tetė ndeshje, tė vlefshme pėr xhiron e pestė nė fazėn e Grupeve nė Champions. Sfida mė interesante e mbrėmjes sė martė do tė jetė ajo mes Sevillas e Juventusit, qė zhvillohet nė Spanjė nė stadiumin “Ramón Sįnchez Pizjuįn”.

Tė martėn luan edhe Real Madrid. Kampionėt pėrballen me Sporting Lisbonėn, qė do tė jetė njė ndeshje emocionuese pėr Cristiano Ronaldon, i cili rikthehet nė klubin ku mori hapat e parė tė karrierės, shkruan Gazeta Express.

Kėto ndeshje zhvillohen tė martėn:

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.