Lajmet e Fundit:

00:48 | Fotoja e ushtarit të UÇK-së, dikur kopertinë e vitit në Francë- Pjesëtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Xhafer Kadiri në vitin...00:30 | Mundohet të arsyetojë kaosin që i la trashëgim Prishtinës- Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa, partia e të cilit qeverisi...23:32 | Mbreti Real (VIDEO)- Real Madrid ka fituar trofeun e parë në vitin 2014. Ekipi i Carlo Ancelottit e ka fituar...22:24 | Uria shkakton grindjet më të mëdha- Uria është armiku më i madhë i dashurisë. Të grindurit e shkakton...22:04 | Shenja që tregojnë se keni lidhjen e duhur- Shpesh bëni pyetjen se “Si ta di, nëse kam lidhjen e duhur?” Shenjat që...21:15 | Kur kemi artistë shqiptarë, pse t’u jepet mundësia atyre serbë- Këngëtari Vedat Ademi ka kritikuar organizatorët e festivalit “Kënga...19:26 | Kjo është shtëpia më e “famshme” në Shqipëri - FOTO- Kjo është shtëpia më e \"famshme\" në Shqipëri. Kjo nuk...19:20 | Genc Prelvukaj rihap barin Avalon, hapësirë ndryshe dhe më e madhe- Rreshtit ta kafeterive në rrugën Rechep Luci në Prishtinë, kah kinemaja ABC, do...19:15 | Në Kosovë kapet kolumbani me 2.6 kilogramë kokainë- Dogana e Kosovës ka bërë me dije se në bashkëpunim me policinë e...18:02 | Kim rrëzohet nga biçikleta (Foto)- Derisa po xhironte për një reklamë televizive, ylli i showbizit botëror, Kim...17:55 | Grabovci: Jemi gati për çdo datë të zgjedhjeve, PDK-ja ka kaluar fazën e adoleshencës - Shefi i Grupit Parlamentar të PDK-së, Adem Grabovci ka thënë se për ta ende...17:52 | Seksi i pakënaqshëm shkak i tradhtisë- Një marrëdhënie sado që duket e shëndoshë dhe partnerët të...16:45 | Nga ‘Kënga ime’ tërhiqet edhe Visar Peja- Njësoj sikurse Hysni Klinakun, edhe Visar Pejën, këngëtarin kosovar e ka...16:14 | Angelina Jolie nuk ka qenë gjithmonë e bukur (FOTO)- E vlerësuar si femra më e bukur e planetit, ajo natyrisht që nuk ka qenë...15:54 | Dhurata e fabrikës ‘Solid’ nga Suhareka, Foto e Ditës nga Edi Rama - Kryeministrat Edi Rama dhe Hashim Thaçi, sot janë takuar në Kukës të...

Zyrtare: Edhe Peja në Balkan League

06.08.2013 21:29

 

 

Eurohold Balkan League ka konfirmuar në faqen zyrtare se kampioni i Kosovës në basketboll, KB Peja, do të jetë pjesë e garave të kampionatit të klubeve basketobllistike ballkanike për sezonin 2013/2014. Pas Sigal Prishtinës, Peja do të jetë klubi i dytë kosovarë që bëhet pjesë e kësaj lige. Mundësia për Pejën erdhi, pas tërheqjes nga kjo ligë, të klubeve serbe. (reporteri.net)

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në