Ardita Lala me Diellza Kolgecin shokojnė klubet e natės, ja ēfarė kanė bėrė (Foto) Ardita Lala sė bashku me Diellza Kolgecin kanė shokuar klubet e natės mė kėto gjesteTė veshura me ngjyrėn e zezė, ngjyrė qė tregon “egėrsinė” nė secilėn formė, vajzat kanė treguar “egėrsinė” e tyre nė... Reperi Action Bronson publikon njė foto qė po i ēmend shqiptarėt Reperi i njohur shqiptar nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, Action Bronson, i cili po korr sukses tė madh nė karrierėn e tij, nuk ndalet sė dėshmuari krenari prejardhjen e tij shqiptare.Njė gjė tė... Jolie e tradhtoi Pittin me një miliarder Një lajm tronditës vjen pas shkurorëzimit të Angelina Joliet dhe Brad Pitt.Burime për revistën ‘’Star’’ kanë rrëfyer se Angelina e ka... Futbollisti i njohur e ka ‘zėnė’ Rita Orėn? (FOTO) Rita Ora ėshtė nė njė lidhje dashurie me Antoine Grizmann?Tė paktėn kėshtu tė lė tė kuptohet marrėdhėnia e tyre e afėrt, e cila nuk mungon tė shfaqet edhe nė komente nė rrjetet sociale. Nė profilin e... Diēka e ēuditshme po ndodh mes Zanfinės e Dafinės Shoqet e dikurshme tė estradės, Zanfina e Dafina kaluan vite duke mos komunikuar me njėra-tjetrėn.Por, tashmė kur akujt janė shkrirė dhe gjėrat janė kthyer pothuajse nė pikat fillestare tė dikurshme,... Aksidentohet kėngėtarja e njohur (Foto) Kjo fundjavė nuk ka qenė ndėr mė tė mirat pėr kėngėtaren Samanta Karavella.Pasditen e sė shtunės kėngėtarja ėshtė aksidentuar nė njė nga rrugėt e kryeqytetit pranė Bibliotekės Kombėtare rreth orės... Ndahet çifti, Bekim Balaj braktis Elita Rudin për... Edhe pse aktualisht po shkëlqen në fushë, jeta private e Bekim Balajt nuk është në ditët e saj më të mira. Futbollisti i njohur i Kombëtares Shqiptare...
TOP 5