Lajmet e Fundit:

23:10 | Cameron në plazhe Nudo me tri femra- David Cameron ka shijuar pamjen e disa turisteve topless në plazh në Lanzrote të...23:08 | Kosovës i shtohet edhe një mik- Chelsea Clinton ka njoftuar se ajo dhe bashkëshorti i saj, Marc Mezvinsky janë në...23:04 | Garcia Marquez më nuk do të shkruajë- Shkrimtari kolumbian, fitues i çmimit Nobel, Gabriel Garcia Marquez ka vdekur në Meksiko...22:07 | Si të dukeni bukur në foto?!- Kur ne bëjmë fotografi shkollore, me familje, apo me shoqëri, shpesh i...21:40 | Këngëtari që përfaqësoi Greqinë në Eurovizion, i këndon Ilia Karelit - VIDEO- Këngëtari grek, Agathonas Lakovidhis, sapo ka hedhur në qarkullim një...21:34 | Nuk jam takuar me Veton Surroin - Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, ka mohuar të jetë takuar me...21:06 | Limaj: NISMA po merr përkrahje të fuqishme në Prizren - Kryetari i Nismës për Kosovën Fatmir Limaj, është shprehur i kënaqur...20:58 | Thirrje për përkujtimin e gjenocidit ndaj Armenëve në Turqi - Nisma e të Rinjve për të Drejtat e Njeriut- Kosovë (YIHR KS) dhe rrjeti i...20:38 | Filmi me aktoren “Miss” tërhiqet nga kinematë: Eshtë shumë ‘hot’! VIDEO- Titullohet “Halawet Rooh” (Ëmbëlsia e Shpirtit), filmi me aktoren...20:35 | Përse gjysma e botës “bën tifo” për Putinin- Në rrafshin gjeopolitik, ju ftoj të mbani shënim: sa më shumë që...20:17 | Artisti rahovecian, i disa çmimeve ndërkombëtare, realizon ëndrrën - FOTO- Skulptori Destan Gashi, me anë të skulpturave, sjell femrën shqiptare në...19:19 | Rita Ora: S’dua që njerëzit të mendojnë se e kam braktisur Kosovën- Këngëtarja kosovare, Rita Ora ka dhënë një intervistë për The...19:16 | Kompania kineze me 3D printon 10 shtëpi në ditë - VIDEO- Me një printer 3D mund të bëni shumë gjëra. Mund të ndërtoni...18:47 | Në fytyrë u shkruan se a jeni i zgjuar apo budalla! -Shihni veten në pasqyrë?- Besoni apo jo, vetëm në bazë të tipareve të fytyrës, deri në...18:46 | Nuk është pornografi. Seks i lasht kinez - FOTO- Ana më e djallëzuar e Kinës së lashtë është vendosur që...

Bleona Qereti krejtësisht nudo në prapaskenë

06.09.2012 23:55

 

 


Këngëtarja Bleona Qereti është xhiruar fshehur derisa po ndërronte gardërobën për të dalë në skenë. Ajo shihet thuajse tërësisht e zhveshur. Video është publikuar të mërkurën në një kanal në Youtube, të titulluar “ArtistëtShqipëtar”.
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në