Futbollisti i njohur e ka ‘zėnė’ Rita Orėn? (FOTO)

Rita Ora ėshtė nė njė lidhje dashurie me Antoine Grizmann?

Tė paktėn kėshtu tė lė tė kuptohet marrėdhėnia e tyre e afėrt, e cila nuk mungon tė shfaqet edhe nė komente nė rrjetet sociale. Nė profilin e francezit shihen komente tė kėngėtares, ku jo rrallė i shpreh dashurinė.

Gjithashtu, edhe ylli francez ka komentuar jo vetėm me Ritėn, por edhe me motrėn e saj duke e falėnderuar nė “Twitter”, por pa dhėnė detaje tė tjera.

Nuk dihet ende nėse tė dy personazhet do ta mohojnė apo ta pranojnė lidhjen, por pritet qė nė ditėt nė vijim tė vėrtetohet nėse janė apo jo nė njė lidhje.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.