Reperi Action Bronson publikon njė foto qė po i ēmend shqiptarėt

Reperi i njohur shqiptar nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės, Action Bronson, i cili po korr sukses tė madh nė karrierėn e tij, nuk ndalet sė dėshmuari krenari prejardhjen e tij shqiptare.
Njė gjė tė tillė mund ta vėreni mė sė miri nė njė fotografi tė fundit qė reperi ka publikuar sė fundmi nė profilin personal nė rrjetet sociale. Nė kėtė fotografi shikohet vetė Action Bronson pranė njė mashkulli, i cili ka tė veshur nė fanellė tė kuqe me shqiponjėn dykrenore.

Natyrisht, kjo nuk ka mundur t’iu ikė fansave tė reperit, tė cilėt e kanė komplimentuar me kėtė rast reperin.

Emri i vėrtetė i Bronson ėshtė Arian Asllani. Ai ka njė ndėr emisionet mė tė shikuara tė kuzhinės, ku herė pas here pėrgatit edhe ushqime tradicionale shqiptare.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.