Ardita Lala me Diellza Kolgecin shokojnė klubet e natės, ja ēfarė kanė bėrė (Foto)

Ardita Lala sė bashku me Diellza Kolgecin kanė shokuar klubet e natės mė kėto gjeste
Tė veshura me ngjyrėn e zezė, ngjyrė qė tregon “egėrsinė” nė secilėn formė, vajzat kanė treguar “egėrsinė” e tyre nė klub tė natės, shkruan Gazeta Express.

Sigurisht qė nė fotografinė e parė ku pozuan seksi morėn vėmendjen e tė pranishmėve, mirėpo nė shkrepjen e fotografisė sė dytė ndodhi e pa pritura.

Vajzat siē po shihet, me buzėt si qershi, nuk hezituan tė puthen nė publik. Pėr mė shumė shikoni fotografitė:

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.