Pas rezultatit tė zgjedhjeve kėshtu reagoi modelja shqiptare qė punon pėr Trump (Foto)

Ish Missi, Mirjeta Shala e cila ėshtė edhe modele nė agjencinė “Trump Models” , ka befasuar me rastin e zgjedhjeve nė Amerikė.


Me qė dihet botėrisht se nė emėr tė kujt ėshtė agjencia nė tė cilėn merr pjesė, ajo ka shokuar me njė fotografi tė hedhur nė profilin e saj, ku shpreh dėshpėrim pėr zgjedhjen e Donald Trump pėr president.

Mė poshtė mund ta shikoni edhe postimin e saj nė fjalė./Kosovarja/

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.