Publikohet “Ajo” nga Taulant Bajraliu dhe Arday (Video)

Artistët Taulant Bajraliu dhe Arday kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri “Ajo”

Kënga është produkt i “Black Fish” dhe është punuar nga Genc Prelvukaj, gjersa tekstin e ka shkruar vet Arday.

Videoklipi është realizuar në disa lokacione në Kosovë, gjersa mban firmën e po të njejtit produksion që ka realizuar edhe këngën.

“Ajo” pritet të jetë suksesi i radhës për dy artistët.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.