Lidhja me Flor Mumajesin, flet për herë të parë Liberta Spahiu

Lidhja e tyre, edhe pse e pakonfirmuar, bëri goxha jehonë në media.

Por përvec fjalëve për lidhjen, së fundmi dy personazhet kanë nisur të jenë kryefjala e lajmeve rozë edhe për një ndarje mes tyre.

Pas heshtjes së gjatë, më në fund ka qenë vetë Liberta ajo që e ka thyer akullin duke folur për herë të parë  për lidhjen me producentin shqiptar.

Duke qenë se është vetë gazetare dhe e di mirë si funksionon për lajme të tilla, moderatorja i ka lënë edhe më shumë në ankth ndjeksit me atë që ka shprehur.

“Lajmet vijnë e ikin, por njerëzit mbesin”, ishte komenti i Libertës.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.