Këshilltarja seksi e Erion Veliajt (FOTO)

Ajo konsiderohet si një nga avokatet më seksi në vendin tonë dhe një fakt të tillë e dëshmojnë edhe pozat e saj.

Ish-kandidatja për deputete Arnida Çapi, e cila aktualisht punon si këshilltare ligjore në Bashkinë e Tiranës, ka lënë pa fjalë me fotot e fundit të publikuara në rrjete sociale.

Ajo shfaqet më seksi se kurrë e veshur me bikini, ku linjat e saj nuk mund të kalojnë pa rënë në sy.

 

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.