Lajmet e Fundit:

18:04 | Duhanxhinj kjo është horror: Shih se çfarë u bënë cigarja mushkërive - VIDEO- Nëse keni nevojë për një motivim të vogël për ta lënë...17:45 | Abazi tentoi ta financonte kundërligjshëm FER'in, i kishte thënë Çohu Prokurorisë- Organizata “ÇOHU” që drejtohej nga Avni Zogiani, tash i posa-aderuar në...17:21 | Gareth Bale vlen 100 milionë - FOTO- Gareth Bale priti momentin më të mirë për të bërë të...16:59 | Podujevë, prerësit e pyjeve sulmojnë policinë serbe - Disa persona që ilegalisht bëjnë prerjen e pyjeve në fshatrat kufitare me...16:57 | 24 vjeçari që ka alergji (të vërtetë) nga Kim Kardashian- Kim Kardashian është një nga femrat me te dëshiruara ne bote, por ja ku...16:43 | A është kjo fotografia e të gjitha kohërave?- Modelja e Victoria’s Secret, Candice Swanepoel, sapo ka fituar çmimin për...16:37 | “Të dua nën딑. Mesazhi drithërues i studentit në tragetin e fundosur - FOTO- Ky është mesazhi që të copëton zemrën, tekst nga një student...16:01 | British Pathé publikon në YouTube disa video te vjetra dhe të rralla të historisë shqiptare- British Pathé, një nga kompanitë më të vjetra mediale në botë,...15:56 | 4 këshilla të vlefshme që parfumi të mbajë aromën më tepër- Jetëgjatësia e një parfumi nuk është në përjetësi. Me...15:51 | Kartoni i verdhë më i çuditshëm që keni parë - VIDEO- Ndodhë në Suedi. Lojtari i skuadrës Hammarby bën një gjest të...15:44 | Pozicioni që fle me partnerin tregon sesa dashuroheni- Edhe kjo nuk ishte dëgjuar ndonjëherë, që pozicioni sesi ti fle në krevat...15:43 | Thaçi për Tribunalin: Kishte dy opsione, mbeti një, i padrejtë por duhet vendosur- Kryeministri i Kosovës, Hashim Thaçi, pas vizitës në Fabrikën e barnave...15:35 | PDK nuk diskuton për Tribunalin - Nënkryetari i PDK’së, Hajredin Kuçi, pas mbledhjes së Kryesisë...15:27 | “Paguhesh për të bërë urinën”, projekti i ri i një agjencie amerikane- Në New York është lançuar një projekt vërtet i habitshëm...15:24 | Pse ndryshon epshi seksual tek femrat?- Në çdo moshë kur femrat shijojnë një dëshirë dhe epsh seksual...

Zajmina pa brekë në koncert

15.05.2013 14:15

 

 

Zajmina Vasjari më sa duket ka harruar brekët në shtëpinë e saj pasi që është paraqitur pa brekë në një koncert në diskotekën Enjoy në Zvicër.

Këngëtarja, që nuk dihet a ka kënduar “live” apo jo në këtë koncert nuk dihet a e ka bërë këtë me qëllim apo jo.

Zakonisht ndodh që këngëtaret të dalin pa mbathje të tyre në ndonjë mbrëmje gala, por jo edhe në mbrëmje jo formale sikurse kjo në diskotekën në Zvicër.

Ndoshta, Zajminës i mungojnë mbrëmjet VIP sikurse të Hollywoodit dhe për këtë ka zgjedhur që të heq brekët edhe në një mbrëmje të këtillë.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në