Lajmet e Fundit:

19:11 | Thaçi i përgjigjet ‘Bllokut’: Askush nuk munet me e përmbys vullnetin e popullit - Lideri i PDK-së dhe kryeministri në detyrë, Hashim Thaçi u ka bërë...17:18 | Njihuni me njeriun me kokë mbrapsht dhe shumë inspirues - Një burrë i lindur me defekte fizike është bërë një fytyrë...15:41 | A mund të thërras Blloku seancë të jashtëzakonshme? Çfarë thotë rregullorja - Blloku LDK-AAK –NISMA i ka dhënë ‘ultimatum’ deputetes Flora Brovina...14:59 | Blloku: Nëse Brovina nuk e thërret seancën, e thërrasim ne- Ka përfunduar takimi i bllokut LDK-AAK-Nisma në të cilin është diskutuar...14:16 | Prej janarit rrogat e mësimdhënësve do të rritën edhe 25%- Kryeministri në detyrë i Kosovës, Hashim Thaçi, sot ka marrë pjesë...14:07 | ‘Srpska’ po forcohet nga shqiptarët- Lista Serbe, e cila ka fituar përqindjen më të madhe të votave në krahasim...13:58 | Publikohen fotot nudo të Jennifer Lawrence (+18)- Aktorja e njohur Jennifer Lawrence ka rënë pre e sulmeve të një hacker.Ai ka...13:46 | Astrit Haraqija – Isa Mustafës: Për karrige ti je në gjendje me e kallë Kosovën- Ka vazhduar polemika e nisur ditë më parë në mes të ish ministrit të...13:10 | Ministri Gashi rinis jetë të re familjare - lë shtatzënë prezantuesen Jehona Bajrami - FOTO- Ministri i Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Dardan Gashi ka nisur një jetë...12:31 | Prishtinë, e gjen vëllanë të vdekur në bodrum të ndërtesës - Një person ka raportuar në polici se në bodrumin e ndërtesës së tij ka...12:27 | 14 të lënduar në një aksident trafiku në Prishtinë- Pesë femra dhe nëntë meshkuj janë lënduar në një aksident trafiku...12:25 | Falcao në Manchester United- Radamel Falcao do të jetë futbollist i ri i Manchester Unitedit. Gjiganti anglez ka...12:04 | Historia e kosovarit 'pa letra'- Nga tre muajt fillestarë, tashmë u bënë shumë vite dhe K. është...12:00 | Presidentja ua vazhdon mandatin gjyqtarëve ndërkombëtarë në Kushtetuese - Presidentja Atifete Jahjaga ka dekretuar konfirmimin e vazhdimit të mandatit të tre...11:44 | Edhe një javë kohë për negociata- Nënkryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Adem Grabovci, ka...

Gena dhe Nora, klip superhot (VIDEO)

23.06.2013 00:11

 

 

Edhe një hit i verës nga Gena dhe Nora Istrefi, të cilët kanë sjellë këngën "Le Mama". Në këtë video Nora  edhe kësaj here nuk ka harruar t'i ekspozojë pjesët sexy të saj, të cilën e konsideron si armën më të fortë.

Muzika është komponuar nga BigBangBeats dhe Cekic, ndërsa edhe kësaj here për videoklipin është përkujdesur Entermedia
 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në