A jeni për zgjedhje këtë vit?

Opozita nuk po terhiqet nga kerkesa per rrezimin e marrveshjes se Demarkacionit me Malin e Zi. PDK dhe LDK nuk i kane numrat.  


A janë zgjedhjet opsioni më i mirë për dalje nga kriza?
 

A jeni për zgjedhje këtë vit?
PO1657%
JO829%
NDOSHTA00%
DIALOGU ZGJIDHJA ME E MIRE414%

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Nga rubrika