Bob Dylan fiton çmimin Nobel për Letërsi

Fituesi i Çmimit Nobel për Letërsi është shkrimtari dhe kengetari Bob Dylan, njofton Klan Kosova.

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.