Si me i blloku thirrjet nga numrat privat (Video) Keni qene gjithmone te bezdisur nga thirrjet private? Me nje telefon celular me sistem Operativ Android mund te bllokoni keto thirrje dhe te rrini te qete se askush nuk do ju bezdise me me keto lloj... Kjo është mënyra më e mirë për të palosur çorapet (VIDEO) Gabimisht kemi palosur çorapet gjatë gjithë kësaj kohe!Një video në YouTube na tregon se... Si ta largoni kudërmimin e këpucëve? Era e pakëndshme e këpucëve është diçka vërtet e tmerrshme që bezdis këdo. Shumë faktorë mund ta shkaktojnë erën e pakëndshme... Si me e pastru ekranin e pajisjes tuaj “Touch Screen”? Pas ēdo manovrimi me pajisjen tuaj celularė shenjat e gishtave mbesin aty. Pastroni rregullisht ekranin e pajisjes tuaj duke ndjekur disa hapa atė thjeshtė 1 Zgjidhni njė leckė mikrofibėr. Kjo ėshtė... Si me i mirëmbajtë dhëmbët e bardhë? 1.Mënjanoni konsumimin e ushqimeve të cilat lëjnë shenja si: qershiat, boronicat, mjedra dhe salca të ndryshme.Image 2.Reduktoni konsumimin e këtyre pijeve: kafesë,... Si me ndalu kollin me ujë, limon dhe mjaltë? 1.Vloni ujin me limon. 2.Pasi të ketë vluar vendoseni në një enë që të ftohet. 3.Shtoni mjaltin gjatë ftohjes dhe përzieni.4.Merrni edhe një copë... Si me i kursy paratė?! |FOTO Tė gjithė e dimė se ėshtė njė gjė e rėndėsishme tė kursejmė para, mirėpo shumė pak nga ne e bėjmė kėtė. Prandaj, lajmi.net e sjellė pėr ju njė listė me disa kėshilla tė cilat do ju ndihmojnė tė...
TOP 5