Kujdes kur bisedoni me 'Viber', kėtė tė keqe tė tij kurrė nuk e keni ditur

A pėrgjohet apo jo biseda nė "Viber", ėshtė njė pyetje qė secilit pėrdorues tė "Viber"-it nė Kosovė i intereson.
Shumė nga bisedat thuhet se nuk i pėrgjon ky sistem, por mos u siguroni sepse "Viber"-i i pėrgjon bisedat e juaja.

Nė Kosovė "Viber"-i ruan dhe pėrgjon bisedat tuaja me miqtė tuaj, e kur ato i pėrdorni edhe pėr punė tė tjera, tė cilat nuk mund t'i kryeni nė "Viber".

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.