Këshilla veshje: Si të vishni fustan në dimër, por njëkohësisht të ngriheni nga i ftohti? (Foto)

Vetëm se moti është i acartë, kjo nuk do të thotë se duhet t'i fshihni të gjitha fustanet derisa të rriten temperaturat.
Fustanet mund t'i vishni edhe në mes të dimrit, dhe krejt çfarë ju duhet është pak njohuri se si të visheni.

Në fakt, DUHET të vishni fustane gjatë dimrit. Ato e kanë potencialin t'ju bëjnë të dukeni e admirueshme dhe me stil.

Pra, me qëllim që të dukeni sa më mirë në fustan gjatë këtij dimri, më poshtë i keni disa këshilla mode: dollake, triko, këpucë dimri, çorape të trasha, shalle etj.

Keni dëshirë të dukeni e lezetshme, por duhet ta mbani në mend se nuk duhet të ngriheni nga i ftohti.

 

 

 

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s'kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.