Lajmet e Fundit:

23:24 | Arrihet marrëveshja – Kosovarët mund të shfrytëzojnë edhe aeroportin Nikolla Teslla - Grupet punues të Prishtinës dhe Beogradit kanë arritur sonte marrëveshje...22:36 | Kryetari i Ferizajt punësoi edhe këshilltarë për bletë - Kryetari i Ferizajt, Muharrem Sfarqa vazhdon me shkeljen e ligjit duke punësuar persona me...22:22 | Modriq-Bale, për një supergol (VIDEO)- Luka Modriq dhuroi një pasim fantastik për Gareth Bale me këtë të fundit...22:15 | Vendi i deputetëve është në parlament…por ndonjëherë ndodh edhe kështu - Të tallesh me jetën e qytetarëve asnjëherë nuk është një...22:08 | Besnik Hasi po e mposhtë ne Turqi, Galatasary-n - Kosovari Besnik Hasi deri tash në mënyrë fantastike po e nisë përvojën...22:01 | Shikoni çfarë atmosfere bëhej me hip-hop në Prishtinë në vitin 1999- Sot turbo folk, dance e RNB janë më të preferuar për shqiptarët. Por kush...21:56 | ​Sulmohet në Graçanicë autobusi i linjës Gjilan -Prishtinë- Autobusi i linjës Gjilan-Prishtinë është sulmuar në Graçanicë...21:17 | Suspendohen policët që po flinin gjatë detyrës- Dy pjesëtarë të Policisë së Kosovës janë suspenduar nga puna...20:36 | 9 gjëra për ta njohur Kosovën – një listë e një britaniku- Marc Perry është britanik që jeton përkohësisht në Kosovë, e i ...20:05 | Çka i bashkon Edi Ramen dhe kryeministrin italian?- Matteo Renzi, kryeministri i Italisë, është mik i kryeministrit shqiptar Rama,...18:53 | Matoshi: Të votohet Arsim Bajrami, s’ka tjetër rrugë ligjore- Analisti Halil Matoshi thotë se LDK, AAK, NISMA dhe Vetëvendosje mund të marrin...18:47 | Jo dialog sipas Vetëvendosjes – Kosovën nuk e njohim- Udhëheqësi i Listës “Srpska”, Aleksandër Jabllanovic, ka...18:41 | Kush po e këshillon seriozisht bllokun për protesta reale për marrje pushteti? - Ish-funksionari i Zyres se ICO ne Kosove, Andrea Lorezno Capussela, , i cili shpesh bën kritika...17:06 | Kush ishte Fatime Sokoli?- Fatime Sokoli lindi në Dragobi të Tropojës më 18 qershor 1948. Ishte...16:59 | 007-shi shqiptar që zbuloi sekretet e NATO-s- Kjo është historia e një 007 shqiptar, pra e një agjenti apo spiuni, që ka...

Aktorja e bukur turke bëhet mashkull (VIDEO)

01.07.2013 01:44

 

 

Erkochlar Nil, e cila është konsideruar si një nga aktoret më të bukura të Turqisë nuk i pëlqente të jetonte si një femër dhe për këtë ajo ndërroi gjininë.

Aktorja dhe ish-mbretëresha e bukurisë, foli hapur në publik, duke thënë se nuk ndjehej mirë si një grua dhe më në fund mori vendimin për të ndërruar gjininë. Ajo bëri një operacion dhe tani është kthyer në një mashkull seksi shkruan.

“Unë kurrë nuk kam qenë si vajzat e tjera. Nuk luaja asnjëherë me kukulla, nuk rrija me vajzat, por doja të vishesha me veshjeje sportive dhe me atlete dhe të luajë futboll. Asnjëherë nuk ndjehesha si një grua”, thotë Neil. “Kur kam hyrë në moshën e pjekurisë, unë kam qenë e qartë se diçka nuk shkonte tek unë. Vërtet kam qenë një grua nga jashtë, por brenda vetes ndjehesha si një mashkull sepse gjithmonë më kanë joshur femrat, mua kurrë nuk më ka interesuar ndonjë djalë, nuk më pëlqente asnjë mashkull”.

Siç thotë ai tani (ajo), ndryshimi i seksit ishte i gjatë, i ngadaltë dhe i dhimbshëm, ishte  një proces i vështirë që bart një ngarkesë të rëndë mbi supe, por pavarësisht të gjitha këtyre si është shumë më i lumtur se më parë.

Hidhni një sy në video dhe shikoni se si Neal dukej para ndryshimit të gjinisë.

Ndalohen komentet që përmbajnë gjuhë denigruese dhe fjalë ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s’kanë të bëjnë me artikullin. Reporteri.net mban të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.

Na ndiqni në